O Nas

Akademia Strzelecka Ragun to klub sportowy zrzeszony w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego posiadający licencję nr LK – 281/2016 uprawniającą do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim w dyscyplinach: pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa. Akademia Strzelecka Ragun jest jednocześnie stowarzyszeniem o charakterze kolekcjonerskim zrzeszającym miłośników i kolekcjonerów broni palnej.  Klub sportowy Akademia Strzelecka Ragun to fuzja doświadczeń i kompetencji grupy trenerów zajmujących się od wielu lat zawodowo szkoleniem strzeleckim. Prowadzimy systematyczne treningi strzeleckie przygotowujące do startów w zawodach sportowych Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego wszystkich szczebli.

Akademia Strzelecka Ragun to zespół trenerów strzelectwa sportowego klasy Drugiej, Pierwszej i Mistrzowskiej. Instruktorzy strzelectwa dynamicznego i bojowego. Zdobyte doświadczenie naszego zespołu wynika również z wieloletniego uprawiania dyscyplin strzeleckich. Współpracujemy z klubami sportowymi i stowarzyszeniami strzeleckimi i strzelecko-kolekcjonerskimi. Akademia Strzelecka Ragun to sędziowie strzelectwa sportowego klasy pierwszej i drugiej, instruktorzy i sędziowie strzelectwa. Nasze systematyczne treningi, kursy i szkolenia obejmują również zajęcia z psychologiem i prawnikiem.

Propagujemy strzelectwo sportowe i rekreacyjne, cyklicznie organizując eventy strzeleckie.

Trenerzy Akademii Strzeleckiej Ragun prowadzili również zajęcia dla:

  • funkcjonariuszy Policji w Centrum Szkolenia Policji,
  • Żołnierzy z Żandarmerii Wojskowej,
  • pracowników Ochrony Fizycznej Osób i Mienia, a także dla Służby Ochrony Lotniska,
  • studentów kierunków: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Administracja Systemami Bezpieczeństwa, Bezpieczeństwo Publiczne i Ochrona, Ochrona Granic Państwa
Akademia Strzelecka Ragun

Zarząd:

Arkadiusz Sajnok

PREZES

Agnieszka Wójcik

WICEPREZES

Grażyna Wójtowicz

SEKRETARZ

Klub Sportowy Akademia Strzelecka Ragun
Lotnicza 111 A
26-660 Piastów
Polska